Ma 2024. április 24. szerda, György, Debóra névnapja van

Tápióság Varroda

Értékesítő, tanácsadó pozícióba

Keressük azt a munkatársunkat, akinek:

- Érettségije, vagy felsőfokú végzettsége van
- Ügyfél- és szolgáltatás központú
- Dinamikus, céltudatos
- Ambiciózus személyiség
- Kiváló kommunikációs készséggel
- Nagy munkabírással
- Értékesítési tapasztalattal rendelkezik.

Feladat:
- Biztosítási, banki és lakástakarék pénztári termékek értékesítése új és meglévő ügyfeleinknek
- Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
- Ügyfél- kapcsolattartás
- Ügyféltanácsadás

Amit kínálunk:
- Kiemelkedő karrierlehetőségek
- Teljesítményalapú értékelés (fix+jutalék) és elismerés
- Átlagon felüli jövedelemlehetőség, juttatások
- Továbbképzési és szakmai támogatás
- Magas fokú egyéni felelősség
- Megbízási szerződésen alapuló együttműködés
- Piacvezető vállalat
- Prémium munkakörnyezet
- Ingyenes oktatás
- Állandó szakmai támogatás
- A piacon egyedülálló, fejlett rendszerek
- Magas ügyfélforgalom

Az ideális pályázó: Pest megye középső vagy déli részén, a Jászság ill. a Tápió- térségben lakik.

Önéletrajzokat a Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges.  e-mail címre várom

A jövő hét második felében telefonon is megkeresem majd bízva a jövőbeni sikeres együttműködésünkre.

Köszönettel: Lippmann Izabella

Statisztika

Összes látogató:2058766

Jelenleg online

Guests : 7 guests online